Divadlo je prožívání si svých životních situací, jen jsou přítomni diváci.

-Jan Donáth-

Divadelní spolek Nepřijatelní

Nepřijatelní jsou seskupením kreativních osobností z nejrůznějších oborů a škol - ve svých řadách "shromažďují" tvůrčí osobnosti z nejrůznějších oborů (od výtvarníků, divadelníků až po grafiky a animátory) a škol (Univerzita Karlova, filmová škola v Písku, JAMU).

Nepřijatelní si dali za cíl podporu amatérských umělců, neúspěšných adeptů na studium uměleckých škol a jejich studentů či absolventů za účelem jejich dalšího uměleckého rozvoje. Příprava, organizace a podpora jejich neprofesionálních divadelních, hudebních, tanečních, výtvarných a jiných kulturních projektů a veřejných vystoupení (divadelní představení, koncerty, vernisáže, výstavy atd.).

Nepřijatelní se vyvinuli z tříletého soužití divadelního spolku "Uvidíme…", aby dále "oficiálně" rozvíjeli své tvůrčí snahy. Ještě z dob spolku "Uvidíme…" máme za sebou množství zajímavých projektů – od divadelních inscenací nejrůznějších autorů (W.Allen, N.Erdman, J.Suchý), přes mezinárodní divadelní spolupráci (projekt Babylon s řeckou divadelní skupinou), až po natáčení drobných filmů (Absolvent, Terapie, trailer k inscenaci Sebevrah). V současnosti se spolek zabývá mezinárodními projekty (Čarodějův učeň, Wodny muž), sociálními projekty (Dámská šatna), literárními projekty (Literární dílny) a především dramaturgií současných nepříliš mainstreamových textů (Podivný pár, Jedlíci čokolády, Mezi druhým a třetím, Dealeři, Tlustý prase, atd).

Nejbližší představení:

zatím nejsou plánována